Yurtdışı Özel Lise Danışmanlığı

Yurtdışı Özel Lise Danışmanlığı

Eğitim hayatlarını yurtdışında bir lisede devam etme hedefi olan öğrenciler, lise öğrenimlerinin bir kısmını ya da tamamını yatılı özel okullarda ya da aile yanı programlar ile tamamlayabilirler. Ancak bu karar öğrencinin gelecek hedefleri için, doğru ülke ve doğru program eşleşmesi sağlayabilmek adına çok önemli bir karardır. Doğru programa karar verilmesinin ardından bile başvuru sürecini yönetmek, ayrıntılı takip ve titizlik gerektiren bir konudur.
Bu noktada LMK Consulting’in uzman ve deneyimli danışmanları, size öncülük eder ve tüm bu süreçte size bilgi birikimleri ile size gereken desteği vererek kusursuz bir hizmet sunar.

  • Lise öğreniminin bir kısmını veya tamamını yurt dışında tamamlamak isteyen öğrenciler için farklı opsiyonları içeren danışmanlık sürecidir.
  • Lise’de öğrenim gören tüm öğrenciler bu hizmetten yararlanabilir.
  • Öğrencinin yurt dışında lise öğrenimine başlaması ve sürdürmesi için çalışmalara başlanmasından itibaren hedeflerinin belirlenmesi, okulların ve programların tanıtımı ve seçilmesi, başvurulara hazırlık süreçleri, başvuru süreçleri, öğrenim süreci boyunca destek ve danışmanlığı en yüksek kapasitede sürdürür
  • Lise öğrenimi için gereken tüm sınav takvimini yönetirken aynı zamanda bu sınavlara hazırlık ve bu sınavları temin etme konusunda destekler. ( ELTIS,SSAT vb )
  • Bazı okulların başvurularını da içeren SSAT portalının gerekliliklerini büyük bir titizlikle stratejik adımlar atarak tamamlamak 
  • Mülakatlar,essay hazırlanması ve kontrolleri, belgelerin hazırlanması gibi konularda yol gösterici tavsiyelerle en verimli şekilde hazırlıkların tamamlanmasında yol gösterir.
  • Tüm başvuru süreçlerini tamamlanmasının ardından kabul alınan okul ve programları ail eve öğrenci ile paylaşır, karar aşamasında destek olur.
  • Kararın ardından kayıt süreci, okul kontratları, sağlık formları,ders seçimleri,vize işlemleri,uçak bilet, gibi konularda gerekli yönlendirme hizmetini sunar.
  • Bütün bu hizmetleri ail eve öğrencinin ihtiyaçlarına göre özel olarak düzenler ve öğrenciyi ilk senesi boyunca takip edip, yurtdışı eğitime alışma sürecinin en rahat şekilde geçmesini sağlar.

Yurtdışı Yatılı Özel Lise Programları
Yurtdışı Gündüzlü Özel Lise Programları
Yurtdışı Kısmi Burslu Özel Lise Programları

https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri
HEMEN KAYIT OLUN

YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN BURS FIRSATLARI

Size daha rahat ulaşabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.