Junior Boarding School Coaching & Counselling

Küçük yaştan itibaren yurt dışında eğitim almayı hedefleyen öğrencilerin, bu hedefe ulaşmak için gerekli akademik, sosyal ve kültürel faaliyetlerini planlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Bu hizmet kapsamında öğrenci her anlamıyla danışmanı tarafından tanınır ve istekleri ve yetenekleri doğrultusunda ona en uygun olan okullar belirlenerek bir yol haritası çizilir. Türkiye’deki okullarında yapması gerekenler, ek çalışmalar(sosyal sorumluluk projeleri vs.) ve girmesi gereken sınavlar belirlenerek, öğrenci akademik anlamda potansiyelinin en üst seviyesine getirilir. Bu program kapsamında, öğrenciye özel, butik, bir çalışma yapılır ve öğrencinin yaz ve kış tatillerine kadar bütün hayatı organize edilir.

Zamanı geldiğinde öğrencilerin başvuru süreçleri baştan sona düzenlenir, başvuru takvimleri oluşturulur, gereken evraklar toplanır ve sürecin eksiksiz tamamlanması sağlanır.

Bütün bu süreçte danışmanı, öğrenci ile sürekli iletişim halindedir ve akışın sorunsuz gitmesini sağlamaya çalışır.

Bu hizmet öğrenci ve/veya veli ile görüşüldükten sonra birlikte çalışmaya karar verildiği an başlar ve öğrencinin okula kaydı tamamlanana ve orada öğrenimine başlayana kadar devam eder.

**Daha fazla bilgi ve ücretsiz görüşme için lütfen randevu alınız.