Educational Planning

Eğitim, pek çok öğrenci ve aile için soru işaretleriyle dolu bir süreçtir. Bunun nedeni her ailenin çocuğu için en iyisini istemesi ve önlerinde pek çok seçenek bulunmasıdır. Son zamanlarda ülkemizdeki eğitim sisteminin belirsizliği ve yabancı dil eğitiminin artan önemi nedeniyle, yurt dışı eğitimi giderek yaygınlaşmaktadır. Fakat aileler ve öğrenciler bu konuda yeterince bilgiye sahip olmayabilirler.

Uzman danışman kadromuz böyle durumlarda aile ve öğrenciyle görüşür, onlara yurt dışındaki eğitim sistemi ve çeşitli programları anlatır. Ayrıca bunun yanında öğrenciyle birebir de görüşerek onun istek, yetenek ve akademik başarısına en uygun seçeneği belirlemesinde yardımcı olur. Bu hizmetimiz öğrenciye özel, butik bir çalışma yapılarak onun eğitim hayatı için en doğru yol haritasını çizmeyi hedefler.

Danışmanlarımız, eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrencinin karar aşamasında yanında olarak, en doğru okul tercihini yapmasında yardımcı olur. İstenirse, başvuru sürecini de birlikte yürüterek, öğrenci ve aileye destek verilir.

**Daha fazla bilgi ve ücretsiz görüşme için lütfen randevu alınız.